GESCHIEDENIS

ANGELINA
Vertplaatst naar 08 mei 2021 om 15u

27.09.2020

JARRY
Verplaatst naar 12 juni 2021

23.09.2020

ERIC BOSCHMAN
Verplaatst naar 15 maart 2021

22.09.2020

LA VOIE DE JOHNNY
Verplaatst naar 17 mei 2021

20.09.2020

RED BULL DANCE YOU STYLE

19.09.2020

ROCK THE BALLET
Verplaatst naar 24 mei 2021

17.09.2020

LAURENCE BIBOT
Verplaatst naar 18 januari 2021

14.09.2020

LE LOUP QUI VOULAIT FAIRE SON SPECTACLE
Verplaatst naar 28 februari 2021 om 15u

13.09.2020 15:00

LE LOUP QUI VOULAIT FAIRE SON SPECTACLE
Verplaatst naar 28 februari 2021 om 11u

13.09.2020 11:00

ONE NIGHT OF QUEEN
Verplaatst naar 28 oktober 2021

11.09.2020

IBRAHIM MAALOUF
Verplaatst naar 23 maart 2021

10.09.2020

HANS TEEUWEN
Verplaatst naar 5 april 2021

09.09.2020

HANS TEEUWEN
Verplaatst naar 4 april 2021

08.09.2020 20:00

MATCH D'IMPRO
Verplaatst naar 10 januari 2021

06.09.2020

VERONIQUE GALLO
Verplaatst naar 07 januari 2021

05.09.2020

AGNES OBEL
Verplaatst naar 27 mei 2021

22.08.2020

PAUL PERSONNE
Verplaatst naar 14 februari 2021

29.06.2020

D'PENDANSE
Verplaatst naar 27 maart 2021

27.06.2020

ELSA ESNOULT
Verplaatst naar 21 november

26.06.2020

LAURENCE BIBOT
Verplaatst naar 18 januari 2021

13.06.2020

RANDY NEWMAN
Verplaatst naar 24 juni 2021

12.06.2020

SUPERTRAMP’S ROGER HODGSON
Verplaatst naar 03 juni 2021

11.06.2020 20:00

SUPERTRAMP’S ROGER HODGSON
Verplaatst naar 02 juni 2021

10.06.2020

SUPERTRAMP’S ROGER HODGSON
Verplaatst naar 01 juni 2021

09.06.2020

BLACK M

31.05.2020

IBRAHIM MAALOUF
Verplaatst naar 23 maart 2021

30.05.2020

JAN JAAP VAN DER WAL

22.05.2020

GIANNA NANNINI
Verplaatst naar 09 mei 2021

20.05.2020

NICK MASON'S SAUCERFUL OF SECRETS
Verplaatst naar 31 mei 2021

18.05.2020

ANGELINA
Verplaatst op 08 mei 2021 om 15u

17.05.2020

TYPH BARROW
Verplaatst naar 21 oktober

16.05.2020

TYPH BARROW
Verplaatst naar 20 oktober

15.05.2020

VERONIQUE GALLO
Verplaatst naar 07 januari 2021

12.05.2020

MATCH D'IMPRO
Verplaatst naar 06 september

11.05.2020

MATCH D'IMPRO
Verplaatst naar 24 januari 2021

10.05.2020

ELSA ESNOULT
Verplaatst naar 21 november

09.05.2020

A DAY TO REMEMBER

07.05.2020

LE LOUP QUI VOULAIT FAIRE SON SPECTACLE
Verplaatst naar 28 februari om 11u

03.05.2020 11:00

LE LOUP QUI VOULAIT FAIRE SON SPECTACLE
Verplaatst naar 28 februari om 15u

03.05.2020 15:00

LIGABUE
Verplaatst naar 26 mei 2021

01.05.2020

JAMIE CULLUM
Verplaatst naar 12 mei 2021

27.04.2020

ERZA MUQOLI
Verplaatst naar 24 oktober om 17u

26.04.2020

JAMES BLAKE

25.04.2020

JAMES BLAKE

24.04.2020

JARRY
Verplaatst naar 23 september

22.04.2020

SNATAM KAUR
Verplaatst naar 18 april 2021

19.04.2020

JEANNE MAS

16.04.2020

FABIEN OLICARD
Verplaatst naar 17 april 2021

08.04.2020

LENNI-KIM

05.04.2020

ARTUS
Verplaatst naar 18 februari 2021

04.04.2020

VINCENT DELERM
Verplaatst naar 14 oktober

02.04.2020

JON HOPKINS
Verplaatst naar 05 november

01.04.2020

FARY

31.03.2020

DITA VON TEESE
Verplaatst naar 08 maart 2021

30.03.2020

PAUL PERSONNE
Verplaatst naar 14 februari 2021

29.03.2020

D'PENDANSE
Verplaatst naar 27 maart 2021

28.03.2020

ROCK THE BALLET
Verplaatst naar 24 mei 2021

27.03.2020

ERIC BOSCHMAN
Verplaatst naar 15 maart 2021

25.03.2020

LAURENCE BIBOT
Verplaatst naar 18 januari 2021

24.03.2020

AGNES OBEL
Verplaatst naar 27 mei 2021

23.03.2020

PIETRAGALLA

21.03.2020

LE SACRE DU PRINTEMPS

20.03.2020

CARMINA BURANA

19.03.2020

CARMINA BURANA

18.03.2020

MATCH D'IMPRO
Verpaatst naar 11 mei

15.03.2020

LE LOUP QUI VOULAIT FAIRE SON SPECTACLE
Verplaatst naar 28 februari om 11u

14.03.2020 11:00

LE LOUP QUI VOULAIT FAIRE SON SPECTACLE
Verplaatst naar 28 februari om 15u

14.03.2020 15:00

BLACK M
Verplaatst naar 31 mei om 18u

13.03.2020

KHALED

12.03.2020

LA VOIE DE JOHNNY
Verplaatst naar 17 mei 2021

11.03.2020

TINI

10.03.2020

PATRICK WATSON

08.03.2020

LOUIS BERTIGNAC

05.03.2020

JEREMY FERRARI
LES DUOS IMPOSSIBLES

04.03.2020

KHEIRON

29.02.2020

EFTERKLANG

28.02.2020

CAUET

27.02.2020

JAMES ARTHUR

21.02.2020

BIRKIN / GAINSBOURG
Symphonie Intime

20.02.2020

BALTHAZAR

19.02.2020

BALTHAZAR

18.02.2020

BALTHAZAR

17.02.2020

Pièce Télévie 2020 – "Le Fusible" de Sylvain Meyniac

16.02.2020 16:00

Pièce Télévie 2020 – "Le Fusible" de Sylvain Meyniac

16.02.2020 20:00

Pièce Télévie 2020 – "Le Fusible" de Sylvain Meyniac

15.02.2020

PEPPA PIG

09.02.2020

ANA MOURA

08.02.2020

FRANCK DUBOSC

05.02.2020

BRIGITTE KAANDORP

04.02.2020

DANIEL NORGREN

03.02.2020

PASCAL OBISPO

01.02.2020

ZAZIE

30.01.2020

ZAZIE

29.01.2020

ROCH VOISINE

26.01.2020

DAY6

22.01.2020

MATCH D'IMPRO
Special Guest Pablo Andres

19.01.2020

SHEILA

17.01.2020

ALEX VIZOREK

12.01.2020

ERIC DUPOND-MORETTI

11.01.2020

DAVID HALLYDAY

08.01.2020

FRANCOIS PIRETTE

28.12.2019

HELMUT LOTTI

26.12.2019

STUDIO 100

22.12.2019 11:00

STUDIO 100

22.12.2019 14:00

EMMANUEL MOIRE

17.12.2019

RENAN LUCE

14.12.2019

ETIENNE DAHO

13.12.2019

ALTER BRIDGE - SHINEDOWN - THE RAVEN AGE

12.12.2019

MAXIME LE FORESTIER

11.12.2019

MESSMER
HYPERSENSORIEL

10.12.2019

STEPHAN EICHER

09.12.2019

MICHÈLE BERNIER

08.12.2019

HAROUN

07.12.2019

LE LAC DES CYGNES
MOSCOW CITY BALLET

06.12.2019

LE LAC DES CYGNES
MOSCOW CITY BALLET

05.12.2019

CASSE-NOISETTE
MOSCOW CITY BALLET

04.12.2019

FKA TWIGS

02.12.2019

VÉRONIC DICAIRE
Showgirl Tour

30.11.2019

VÉRONIC DICAIRE
Showgirl Tour

29.11.2019

CHANTAL LADESOU

28.11.2019

LE PETIT PRINCE

27.11.2019

LA BELLE ET LA BETE

27.11.2019

WHITE LIES

26.11.2019

NEK

25.11.2019

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

24.11.2019

LAURA LAUNE

22.11.2019

JENIFER

21.11.2019

CHRISTOPHE MAÉ

20.11.2019

BANKS

19.11.2019

THE LIBERTINES

18.11.2019

THE KIDS ON STAGE

17.11.2019

HENRI DÈS

16.11.2019

ARY ABITTAN
MY STORY

14.11.2019

ARY ABITTAN
MY STORY

13.11.2019

EMELI SANDÉ

10.11.2019

MARC YSAYE ET MISTER COVER
WOODSTOCK : 1969 - 2019

09.11.2019

ALDEBERT
Enfantillages 3 - Le concert des 10 ans!

08.11.2019

CIGARETTES AFTER SEX

07.11.2019

LES NUITS DU SOIR
MET MUSTII - CHARLOTTE - ELEVEN

06.11.2019

MUSTAPHA EL ATRASSI
Communautaire

03.11.2019

MUSTAPHA EL ATRASSI
Communautaire

02.11.2019

THE DIVINE COMEDY

27.10.2019

UMBERTO TOZZI

26.10.2019

GRAND CORPS MALADE

25.10.2019

ANGELO BRANDUARDI

24.10.2019

LE GALA DES SOLIDARITES

21.10.2019

THE WALL
De Rockopera van Pink Floyd

20.10.2019

ABDELKADER SECTEUR
Salam aleykoum

19.10.2019

LINDSEY STIRLING

12.10.2019

CAMILLE LELLOUCHE

09.10.2019

PABLO ANDRES

04.10.2019

PABLO ANDRES

03.10.2019

LINDSEY STIRLING

26.09.2019

QUEEN, THE UNIQUE ROCK SYMPHONIC CELEBRATION

24.09.2019

SIDI LARBI CHERKAOUI / BALLET VLAANDEREN
MEMENTO MORI & FAUN

21.09.2019 20:00

SIDI LARBI CHERKAOUI / BALLET VLAANDEREN
MEMENTO MORI & FAUN

21.09.2019 15:00

SIDI LARBI CHERKAOUI / BALLET VLAANDEREN
MEMENTO MORI & FAUN

20.09.2019

SIDI LARBI CHERKAOUI / BALLET VLAANDEREN
MEMENTO MORI & FAUN

19.09.2019

FLYING BACH

14.09.2019

HOZIER

02.09.2019

SHY'M

20.06.2019

LES FRANGLAISES

06.06.2019

VANESSA PARADIS

01.06.2019

VANESSA PARADIS

31.05.2019

HYPHEN HYPHEN

30.05.2019

GUILLERMO GUIZ A UN BON FOND

28.05.2019

THE RACONTEURS

27.05.2019

LOU

26.05.2019

DARA O BRIAIN – VOICE OF REASON

23.05.2019

LES CHEVALIERS DU FIEL : ​​​​​​​Camping-Car For Ever !

22.05.2019

TRIBUTE TO HANS ZIMMER

21.05.2019

DIDO

20.05.2019

VERONIQUE GALLO

17.05.2019

DAVID BISBAL

16.05.2019

VERONIQUE SANSON

15.05.2019

JEANFI JANSSENS

14.05.2019

ALVARO SOLER

13.05.2019

Dpendanse

12.05.2019 16:00

Dpendanse

12.05.2019 19:00

JOE BONAMASSA

11.05.2019

DEAD CAN DANCE

08.05.2019

DEAD CAN DANCE

07.05.2019

GLEN HANSARD

06.05.2019

BREL ET BARBARA – Maurice Béjart - SYNCOPE – Gil Roman

05.05.2019

BREL ET BARBARA – Maurice Béjart - SYNCOPE – Gil Roman

04.05.2019

BREL ET BARBARA – Maurice Béjart - SYNCOPE – Gil Roman

03.05.2019

BREL ET BARBARA – Maurice Béjart - SYNCOPE – Gil Roman

02.05.2019

BREL ET BARBARA – Maurice Béjart - SYNCOPE – Gil Roman

01.05.2019

THE GLENN MILLER STORY 14H

28.04.2019

THE **** TRIBUTE CONCERT Joe, Freddie &… Tina !!!

28.04.2019

BRASERO TRIBUTE PIERRE RAPSAT

27.04.2019

Typh Barrow

26.04.2019

EDDIE IZZARD

24.04.2019

MUSTAPHA EL ATRASSI

21.04.2019

RODRIGO Y GABRIELA

19.04.2019

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

18.04.2019

Ludovico Einaudi

16.04.2019

KEEN V

14.04.2019

ALORS ON DANSE ?

13.04.2019

DYLAN MORAN

07.04.2019

BEAR'S DEN

06.04.2019

Il était une fois Jean Marie BIGARD

05.04.2019

RUFUS WAINWRIGHT

01.04.2019

Stairway to Heaven

30.03.2019

ROBERT CHARLEBOIS

28.03.2019

Ludovico Einaudi

25.03.2019

FRANCK DUBOSC

23.03.2019

Charlie WINSTON

21.03.2019

JENIFER

16.03.2019

FARY

11.03.2019

FARY

10.03.2019

CHEB KHALED

09.03.2019

RACHID BADOURI : « BADOURI RECHARGÉ »

07.03.2019

RY X

27.02.2019

Olafur ARNALDS

24.02.2019

SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators

23.02.2019

HANSON

20.02.2019

STEVEN WILSON

18.02.2019

La Belle au Bois Dormant - Moscow City Ballet

17.02.2019

LE LAC DES CYGNES - MOSCOW CITY BALLET

16.02.2019

Roméo & Juliette - Moscow City Ballet

15.02.2019

Celtic Legends

12.02.2019

PRISCILLA FOLLE DU DESERT

06.02.2019

MUSIC OF JOHN WILLIAMS

02.02.2019

ANDRE PHILIPPE GAGNON

01.02.2019

MESSMER : HYPERSENSORIEL

30.01.2019

NATHANIEL RATELIFF & THE NIGHT SWEATS

29.01.2019

NATHANIEL RATELIFF & THE NIGHT SWEATS

28.01.2019

VOUS N'AUREZ PAS MA HAINE

27.01.2019

DIDIER SUPER

24.01.2019

ABBA GOLD

20.01.2019

ROCK LEGENDS

19.01.2019

Pascal OBISPO

16.01.2019

Pascal OBISPO

15.01.2019

SHOW DE NOËL 2018 / 11H

23.12.2018

SHOW DE NOËL 2018 / 14H

23.12.2018

VIEbration

14.12.2018

Sylvie VARTAN

12.12.2018

Les Triplettes de Belleville

09.12.2018

ABDELKADER SECTEUR

08.12.2018

EDITORS

07.12.2018

EDITORS

06.12.2018

EMILIE JOLIE : 14h & 17h

01.12.2018

4U: A Symphonic Celebration of Prince

27.11.2018

SEASICK STEVE

23.11.2018

LES NUITS DU SOIR
MET CONDORE - MONTEVIDEO - HOOVERPHONIC

17.11.2018

HOZIER

15.11.2018

Michel Leeb : 40 ans !

14.11.2018

KYLIE MINOGUE

08.11.2018

TRIBALISTAS

06.11.2018

Bernard Lavilliers

19.10.2018

Djino LUKALA

13.10.2018